Wieczór kolęd i sztuki w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

aaawieczor koled

18 grudnia o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie odbędzie się Wieczór kolęd i sztuki podczas, którego Jolanta Litwin-Sarzyńska, ceniona artystka liryczna, zaśpiewa najpiękniejsze polskie kolędy.

Podczas wieczoru w galerii będzie można zobaczyć nowe prace, między innymi: Edwarda DwurnikaRafała Olbińskiego, Rafała Borcza, Marcina Kowalika, Jadwigi OkrassyMarka Okrassy i Joanny Rusinek. Będzie to również okazja do obejrzenia obrazów Laureatów i Finalistów konkursu Fundacji im. Franciszki Eibisch dla utalentowanych młodych artystów malarzy.

Jolanta Litwin-Sarzyńska jest absolwentką Studia Wokalno-Aktorskiego im. Baduszkowej w Gdyni i trzykrotną laureatką Grand Prix, na festiwalach piosenki francuskiej w Lubinie, Warszawie i Poznaniu. Artystka zagrała w wielu musicalach m.in. w „Kabarecie”, „Człowieku z La Manchy” i „Józefie i cudownym płaszczu snów w technikolorze”.

Na reprodukcji:
Jadwiga Okrassa, Szajka, 2012, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

Mecenasem portalu artissimo.pl jest Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej www.napiorkowska.pl

alt

Podziel się

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /newartissimo/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *